KONTAKT

Lasercopy d.o.o. je registrirano poduzeće za servisiranje i prodaju uredske tehnike sa sjedištem u Varaždinu na adresi Sajmište 12.

Na istoj lokaciji smješteni su prodajno izložbeni salon, servisna radionica i ured.

Adresa : Sajmište 12
Mjesto : 42 000 VARAŽDIN
Tel: 042 / 203 166
Fax: 042 / 203 167
e-mail: lasercopy@lasercopy.com.hr

Prodaja:

Gabriel Borak

Tel:042/203-166

e-mail: gabriel@lasercopy.com.hr

prodaja@lasercopy.com.hr

Boris Hrgarek

Tel:042/203-166

e-mail: lasercopy@lasercopy.com.hr

Tehnička podrška i servis:

Mario Šobak

Tel:042/203-168

e-mail: servis@lasercopy.com.hr

mario@lasercopy.com.hr

Igor Belcar

Tel:042/203-168

e-mail: igor@lasercopy.com.hr

Tomislav Mlinarić

Tel:042/230-842

e-mail: tomislav@lasercopy.com.hr

Nikola Makšan

Tel:042/203-168

e-mail: nikolam@lasercopy.com.hr

Nikola Hleb

Tel:042/230-842

e-mail:nikolah@lasercopy.com.hr

Računovodstvo:

Đurđica Hleb

Tel:042/230-841

e-mail: djurdica@lasercopy.com.hr